Dzisiaj, Wtorek 07 Luty 2023Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Maj 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2020

Skup się na swoim domu i potężnej, konstruktywnej energii, drogi Wodniku! Słońce do 20-go, Merkury do 12-go, a zwłaszcza Uran, twoja planeta, przez cały miesiąc, w Byku, potężnie wzmacniają twój rodzinny biznes. Ta gromada planetarna może wywołać pewne nieprzyjemności lub ograniczenia. Mars i Saturn w twojej konstelacji zaszczepią pragnienie budowania stabilizacji. Dojrzałość i odpowiedzialność będą cechami pozwalającymi żyć pewniej. Od 21-go Słońce w Bliźniętach rozgrzewa sprawy miłosne, zwłaszcza, że obecność Wenus to oznaka słodkiej miłości. Neptun w Rybach zwiastuje oszustwo lub trudności finansowe w trzeciej dekadzie - bądź czujny, zwłaszcza po 15-tym. Wreszcie, Jowisz w Koziorożcu ochrania twoje zdrowie, podczas gdy Pluton w Koziorożcu odmładza cię i przygotowuje do większych zmian.

Miłość

Wpływy miesiąca są dla ciebie korzystne. Piękna energia do 14-go powoduje, że kierujesz się uczuciami, czasami jednak za bardzo rozsądkiem. Od 13-go do 29-go, Merkury w Bliźniętach, powinien pomóc w łatwej komunikacji między tobą a twoimi potencjalnymi miłosnymi podbojami. Jeśli chodzi o Wenus, jest gotowa, by ułatwić ci spontaniczne uczucia, bez zbędnego zamieszania, tak jak lubisz!

Nasza rada dla Ciebie

W pierwszej dekadzie znaku zaczynasz odczuwać wpływy Saturna i Urana. Będziesz musiał dokonywać mądrych wyborów pomiędzy przeszłością a przyszłością. W tym miesiącu Miłośc jest przyjemnością, więc poświęć jej czas.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko