Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Marzec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2020

W tym miesiącu skoncentruj się na swojej pracy i domu, droga Wago! Słońce w Rybach, aż do 20-go, zwraca uwagę na twoją pracę i twoje zdrowie: zacznij bardziej dbać o te sfery. Począwszy od 21-go, najważniejsze będą dla ciebie relacje. Gromada planetarna w Koziorożcu: Mars, Jowisz, Saturn i Pluton, dokonają poważnych zmian w twoim domu lub rodzinie. Te potężne siły, w kwadrze twojego znaku, z wyjątkiem pierwszej dekady, mogą wytrącić cię z równowagi. Będziesz musiał ją odszukać. Uran w Byku, w pierwszej dekadzie, obudzi cię, ale i zatrzęsie tobą! Na koniec miesiąca dokonasz zmian w sferze uczuć. Podziękuj za to Saturnowi!

Miłość

Wenus, twoja planeta, w Baranie, do 5-go przynosi pozytywne uczucia, za to od 6-go, w Byku, zmieni twoje emocjonalne podejście dramatycznie. Możesz stać się trochę zaborczy i mniej tolerancyjny. Zachowuj się z klasą. Mars, w Koziorożcu, to znak napiętej atmosfery w domu. Nie dolewaj oliwy do ognia! Jeśli nie posłuchasz tej rady, twoje życie miłosne będzie smutne!

Nasza rada dla Ciebie

Odczujesz niebiańskie grzmoty w tym miesiącu. Saturn rozpoczyna długą wędrówkę, korzystną dla Ciebie. Tak więc, w miarę możliwości, nie angażuj się w sprawy rodzinne. Odczujesz poprawę twojej wewnętrznej równowagi!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko