Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Wrzesień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2020

Większa introspekcja i przyjazny krąg towarzyski, droga Wago! Niebo sugeruje, abyś pracował nad sobą, także w kwestiach sekretów i zmian. Słońce w Pannie, do 22-go, Merkury w Pannie do 6-go i Uran w Byku przez cały miesiąc chcą byś był obecny! Mars w Baranie, naprzeciw twojej konstelacji, sugeruje bycie dyplomatycznym w związku, w obliczu groźby wybuchu. Kieruj się myśleniem przed działaniem lub wyrażaniem opinii. Wenus, twoja planeta, aż do 6-go sprzyja twojemu powołaniu i przeznaczeniu, a następnie, od 7-go do 30-go, robi miejsce dla przyjaciół i planów! W ostatnim tygodniu Słońce wchodzi do twojego znaku i dołącza do Merkurego. Twoja charyzma i poszukiwanie harmonii to twoje największe atuty.

Miłość

Pomimo ognistego wpływu Marsa w Baranie na twoje relacje towarzyskie, chcąc zachować minimalną równowagę między tobą a innymi, będziesz musiał użyć i wykorzystać swoją legendarną dyplomację. miłośc będzie bardziej walką niż poszukiwaniem. Wenus oferuje ci możliwość wzbogacenia swojego kręgu znajomych, a twoje przyjaźnie i miłośc mogą się mieszać.

Nasza rada dla Ciebie

Oprócz działań Marsa, który delikatnie wpływa na relacje w związku i z przyjaciółmi, początek sezonu obędzie się bez większych problemów. Sprezentuj sobie intelektualny odpoczynek, który będzie także z korzyścią dla innych!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko