Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Kwiecień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2020

Skoncentruj się na swoim życiu małżeńskim, swoich najbliższych, dzieciach – zaprogramuj sie na szczęście, droga Wago! Słońce w Baranie, aż do 19, rozświetli twoje życie małżeńskie, twoje partnerstwo. Mars i Saturn w pierwszej dekadzie, zwrócą uwagę na kwestie miłosne, przynosząc emocjonalne lub twórcze zadowolenie. Wenus - twoja planeta – będąca praktycznie przez cały miesiąc w Bliźniętach, również ci sprzyja. W pierwszej dekadzie, Uran w Byku zacznie wpływać na obszar związanym z przemianami, które wydają się nieuniknione. Na horyzoncie pojawiają się pewne zawirowania, psychologiczne lub inne. Od 20-go Słońce przejdzie w znak Byka i dołączy do Urana, wzmacniając te zmiany, także związane z twoim ego. Jowisz i Pluton zadbają o twoją rodzinę i kwestie mieszkaniowe w trzeciej dekadzie. Nie bądź zbyt opiekuńczy, znajdź równowagę między domem a karierą.

Miłość

W tym miesiącu twoje emocjonalne potrzeby zostaną zaspokojone. Pojawi się potężne pragnienie, uczucia zgodne z twoją naturą, równowaga i harmonia w miłości. Twoje uczucia nabiorą powagi i wzniosłości. Saturn w Wodniku, oznacza, w pierwszej dekadzie, stabilizację historii miłosnej lub dziecko pełne obaw, jeśli jesteś rodzicem. W każdym razie zapowiada się harmonia, kwiecień to dobry miesiąc!

Nasza rada dla Ciebie

Saturn otworzy drzwi do konkretnych realizacji kwestii emocjonalnych lub twórczych. Tak po prostu i właśnie to będzie dla ciebie nowe! Ciesz się! Daj wyraz swojej artystycznej naturze, dyplomatycznej i odrobinę przyziemnej!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko