Dzisiaj, Czwartek 24 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Waga na Maj 2020

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 24/09/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2020

Niezależnie od tego, czy będzie to rodząca się idealna miłośc, czy umocnienie emocji, zapowiada się bardzo przyjemny miesiąc, droga Wago! Będzie tak samo entuzjastyczny jak Ty. Piękna Wenus w Bliźniętach, twoja planeta, pozostaje w sferze związanej z idealnym życiem. Od 13-go możesz otrzymywać ciekawe propozycje finansowe, wszechświat umożliwi ci wzrost dochodów. Słońce, Merkury i Uran w Byku nawołują cię do introspekcji. To może oznaczać zintensyfikowanie twoich potrzeb w ogóle, a także niespodziewane wydarzenie. Mars i Saturn, w pięknym aspekcie twojego znaku, w pierwszej dekadzie, planują randki lub spotkania ze starszymi osobami, które mogą cię prowadzić. Od 15-go do 31-go Mars dołącza do Neptuna w sektorze zawodowym: nie bierz na siebie zbyt wiele, nie ulegaj złudzeniom, działaj świadomie.

Miłość

Mars i Wenus w znaku powietrza, w pięknym aspekcie twojego znaku, zwiastują emocjonalne zadowolenie. Masz powody do radości, bo do 14-go Mars zwiększa twoje zmysły! Czekają cię kulturalne wyjścia w miłym towarzystwie i zmysłowe wieczory. W dniu 21-go, Słońce w Bliźniętach dołączy do Wenus i zwiększy twoje emocjonalne zadowolenia. Czy obietnice uczuciowe zostały złożone? Teraz twoja kolej!

Nasza rada dla Ciebie

Nie jesteś w bardzo trudnej sytuacji, droga Wago! Wyzwaniem będzie dla Ciebie odpowiedni odruch w odpowiednim czasie. Uran może cię pchać w złą stronę, ale Saturn czuwa. Bądź energetyczny dziś, aby żyć jeszcze lepiej jutro!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko