Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Sierpień 2020 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2020

Skoncentruj się na swoim otoczeniu i swoich wyjątkowych projektach! Do 22-go Słońce w Lwie, harmonijnie połączone z twoim znakiem, otworzy cię na nowe kontakty. Merkury, twoja planeta, dosięgając trzech znaków, za każdym razem będzie wywoływać określony sposób ekspresji. W tym miesiącu będziesz zmuszony, by wyrazić siebie w zupełnie inny sposób. Wenus, do 7-go, zadba o twoje dobre samopoczucie, a będąc w Raku, od 8-go do 31-go, spowoduje przypływ gotówki. Mars w Baranie nada dynamikę twoim projektom, dzięki czemu ich realizacja będzie szybko posuwać się naprzód! W Koziorożcu ciężkie przeżycia spodowują, że przeanalizujesz bardzo dokładnie całą sytuację. W pierwszej dekadzie czeka cię coś niespodziewanego, za sprawą Urana w Byku! W drugiej dekadzie, Neptun będzie miał wpływ na twój społeczno-zawodowy status - nie daj się zwieść pięknym słowom. Od 23-go do 31-go cos się dzieje w domu!

Miłość

Aż do 7-go, Wenus i Mars pomogą ci w budowaniu relacji, co może sprzyjać twojemu związkowi. Serce wiruje, libido wrasta, będzie ci dobrze! A od 8-go, Wenus przeniesie się do Raka i wpłynie korzystnie na twoje finanse. Wrażliwość i powściągliwość jest obca twojej spontanicznej naturze, więc możliwe będą tarcia w związku.

Nasza rada dla Ciebie

Mentalna bieganina z Merkurym, czasem intuicyjna, czasami królewska, czasami praktyczna! Dobrze wiesz, jak wykorzystać zdolności intelektualne by energia cię pobudziła! Niemniej jednak, pomyśl o robieniu przerw, gdyż nadpobudliwy Mars zwiększy wydatki na tężyznę fizyczną. Dbaj o siebie!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko