Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop na 2022 Lew z naszymi poradami

Isabelle Fortes

W tym roku wielki dobroczyńca Jowisz, przechodząc do Barana, daje ci środki do przezwyciężenia niebezpieczeństw i rozczarowań. Będziesz jednak musiał nadal zajmować się tym, co cię denerwuje i łagodzić pewne ambicje, jeśli chcesz odnieść sukces. Saturn w Wodniku w dalszym ciągu sprzeciwia się temu, co robisz i co myślisz. Uran natomiast sypie ziarenka piasku w koła, co zakłóca lub ogranicza Twój sukces. Od 11 maja do 28 października Jowisz w Baranie uwolni cię.

Dysonans pomiędzy Uranem i Saturnem powoduje, że klimat miłości jest napięty. Powoli wypierana jest przeszłość i nawyki. Czujesz, że musisz iść do przodu, ale martwi cię brak możliwości lub trudności. Na początku maja, Wenus w Baranie natchnie cię przez moment wolnością. Pod koniec miesiąca Mars przybywa na ratunek. Jesteś przekonany, że coś się musi zmienić, to oczywiste. Latem, z Wenus w twoim znaku, już nie cieszy cię miłość na odległość. Jeśli postąpisz z finezją, twoja miłość odnajdzie nową młodość.

Zaczynasz rok czując, że jesteś nie na miejscu, ale nie masz rozwiązania ani innego pomysłu. Mimo to trwasz, próbując przedrzeć się, aby awansować. Od 11 maja do 28 października przejście Jowisza do Barana umożliwi dokonanie zmiany tego stanu rzeczy. W czerwcu, wraz z Marsem w Baranie, pojawi się motywacja i środki, aby zrealizować wszystko bez marnowania czasu. Latem nie masz wolnej przestrzeni, ale wszystko zaczyna się dziać wraz z początkiem roku szkolnego.

Do czerwca ukryte zmęczenie osłabia twoją motywację. Oderwanie się od pewnych ograniczeń jest pracochłonne. Przez pierwszą część roku nie zmuszaj się do niczego, bo to nic nie da. Jeśli chcesz wrócić do swojego hobby lub sportu, okres letni jest bardziej korzystny. Prawdopodobnie jednak będziesz wtedy zajęty czymś innym, ważniejszym.

W tym roku czekają cię zmiany! Jeśli jednak chcesz, aby się to dokonało, okaż trochę finezji i taktu w negocjacjach.

Lew : Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko