Twoje astrologiczne prognozy na 2023 Skorpion

Kwadratura Saturna, która już od jakiegoś czasu powstrzymuje cię od działania, w końcu zniknie na początku marca. Wreszcie uwolnisz się od tego, co cię denerwuje. Odejdziesz od opresyjnych ludzi lub zrezygnujesz z pewnych wydarzeń. Odnajdziesz w sobie niesamowity, lekki spokój ducha. Silne, wrogie reakcje nie są w stanie już cię dotknąć. Przejście Jowisza do gwiazdozbioru twojego znaku może oznaczać pewne napięcie, ale poradzisz sobie z nim z lekkością. W tym roku, pewne okoliczności i osoby próbują wywierać na tobie presję, ale prawdopodobnie jedynie oni ją odczują.

Roczny Horoskop na 2023 dla Skorpion
Idź do

  Miłość i relacje na 2023 Skorpion

  W lutym Wenus w Rybach stworzy spokojną atmosferę w twoim życiu uczuciowym. Będzie to trwało przez cały rok, wraz z Wenus w Raku w maju oraz jej przejście do Panny jesienią. Ten klimat może zostać zdestabilizowany wraz z przejściem Wenus do Byka, ale masz wszelkie możliwości, aby załagodzić napięcia. Sprawy mogą skomplikować się jednak między czerwcem a październikiem wraz z Wenus w Lwie. Jeśli chcesz, aby twoje miłosne plany trwały w przyszłości, słuchaj swojej intuicji. Zaakceptuj wszystko to, co przyjdzie. Pamiętaj, że wszelkie ego można uspokoić miłością.

  Relacje społeczne i przyjaźnie na 2023 Skorpion

  Zaczniesz ten rok z ciężkimi ograniczeniami, które jednak rozproszą się na początku marca, wraz z przejściem Saturna do Ryb. Odnajdziesz w końcu płynność i lekkość, których do tej pory brakowało. Twoje działania są lekkie i nabierają kształtów w miarę upływu czasu. Jowisz doda ci otuchy w kwestiach propozycji i partnerstwa. Wszyscy czekają tylko na ciebie, stajesz się ważny, a twoje doświadczenie jest pożądane. Saturn zachęci cię do delikatnego narzucenia swoich warunków i wyznaczania limitów. Jeśli pozwolisz na to, by czas grał na twoją korzyść, dostaniesz to, czego chcesz.

  Dobrostan na 2023 Skorpion

  W tym roku Saturn stworzy wokół ciebie bańkę spokoju, która z pewnością ci się spodoba. Trzymasz się z dala od wszelkich negatywnych elementów. Zachowujesz bliskie więzi z tymi, którzy cię kochają i rozumieją. Ten stan oprze się wszelkim próbom destabilizacji. Tak trzymaj! Twój stan umysłu jest niezwykle czysty i zdrowy.

  Kariera i możliwości na 2023 Skorpion

  Dysonans Jowisza tworzy napięcia i zamieszanie. Odłączając się od jego wpływów, odwrócisz każdą sytuację na swoją korzyść.

  Skorpion: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

  Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.