Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023



Horoskop

Horoskop dla Lew na Lipiec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2020

Zwiększona zaduma i potężna dynamika, drogi Lwie! Słońce do 22-go i Mercury przez cały miesiąc, w Raku, zadbają o twoje życie wewnętrzne. Będąc wybrednym, docenisz tę życzliwą introspekcję! Mars w Baranie niesie cię! Twój ideał życia prawdopodobnie zmieni się nieco, w pierwszej dekadzie, w szczególności przez Urana w Byku, który zmodyfikuje twój społeczno-zawodowy los. Wenus w Bliźniętach wzmocni twoją popularność i przyniesie wspaniałe przyjaźnie, które odegrają pozytywną rolę w twoim życiu. Saturn, Jowisz i Pluton w Koziorożcu, wprowadzają zmiany i ewolucje do twojego zdrowia lub zatrudnienia, w trzeciej dekadzie. Od 23-go do 31-go, Słońce pojawia się w twoim domu i promieniejesz! Dynamiczny koniec miesiąca, sprzyjający wielu życzeniom!

Miłość

Wenus i Mars, w harmonijnym przejawie twojego znaku, zapowiadają ułatwienia w kwestiach miłosnych. Niezależnie od tego, czy dotyczy to twojego kręgu towarzyskiego, czy większego popędu płciowego, składniki łączą się, aby Twój przepis na uczucie był udany! Kochasz ze szlachetnością, Mars w Baranie pozwala ci to wyrazić. Ale nie trzymaj swoich myśli dla siebie, wyrażaj je częściej!

Nasza rada dla Ciebie

Nadchodzi stosunkowo spokojny miesiąc. Cóż, jeśli chodzi o sprawy miłości, żyj tymi kosmicznymi mocami i działaj za pomocą zmysłów. Łagodna pierwsza dekada: jeśli nawet coś się wydarzy delikatnego, to pamiętaj, że to nie koniec świata!

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko