Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Listopad 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2020

Interesujące relacje, drogi Lwie! W domu huśtawka! Słońce w Skorpionie, wspierane przez Merkurego od 11-go do 30-go, kieruje się w stronę spraw rodzinnych i mieszkaniowych. Być może czekaja cię jakieś ruchy związane z twoim obecnym domem? Mars w Baranie, znak ognia podobny do twojego, daje gwarancję niezawodności! Gromada planetarna w Wadze, Merkury do 10-go, Wenus aż do 21-go, to zapowiedź czegoś pięknego; taktyka, działania i spotkania będą na czasie! W ostatnich dwóch dekadach w sprawach zawodowych obdarzony będziesz spokojną energią z nieba, twoje zawodowe zaangażowanie się zmieni, co przyniesie długofalowe efekty. Neptun, szepcząc do ucha, zaszczepia chęć poznania tajemnicy życia. Od 22-go będziesz kreatywny! W pierwszej dekadzie delikatny dotyk czegoś nowego?

Miłość

Z wyjątkiem 22-go, ten miesiąc powinien sprzyjać rozkwitowi spraw miłosnych, wpływy planet są obiecujące! Relacje otrzymują Merkurego, Wenus i Marsa: rozmawiasz elegancko, twoje słowa uwodzą, twoja energia ekscytuje twoje otoczenie. Namiętność, twoja prawdziwa siła emocjonalna ma pozytywny wpływ na twoje życie emocjonalne. Jesteś dopieszczany, twój energiczny charakter powinien być doceniony!

Nasza rada dla Ciebie

Twoje życie towarzyskie przebiega dobrze w tym jesiennym miesiącu! Tak, jesteś ucieleśnieniem relacji! Jeśli zapomnisz się i zareagujesz gwałtownie pod wpływem energii Skorpiona, zrelaksuj się, niebo zna wszystkie odpowiedzi.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko