Dzisiaj, Niedziela 27 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Luty 2020

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 27/09/2020

Twoje prognozy astralne na Luty 2020

Obszar związany z pracą i zdrowiem jest bardzo dynamiczny. Transformacje i / lub legalizacje wciąż działają. Będziesz dostrzegał związek między ważnym pragnieniem, a pojawieniem się większej energii. Twoje codzienne życie zmienia się powoli, ale nieodwracalnie, za sprawą takich planet jak Jowisz, Saturn i Pluton. Uran wzmacniając twoje Słońce, w pierwszej dekadzie, przyniesie apetyt na wolność! Twoja królewska natura będzie się cieszyć, gdy błahostki związane z pracą czy codziennością zostaną zapomniane, gdyż nie służą twojej ewolucji. Sprawy miłosne będą aktywne do 17-go przez chwilę, a potem w trzeciej dekadzie. Poza tym względny spokój, dzięki pięknej Wenus w Baranie, która prawdopodobnie przywróci radość życia!

Miłość

Wenus i Mars, w pięknym blasku Słońca, przyniosą ci, na srebrnej tacy, dynamiczne zwycięstwo w każdej próbie! Zakochany Lew to Lew, który jest szczęśliwy! Wkrótce zapomnisz o codziennych kłopotach, jeśli spędzasz czas z ludźmi tak pogodnymi jak Ty. Merkury pomaga umocnić relacje.

Nasza rada dla Ciebie

Pomimo zapracowanego miesiąca i być może różnych zawirowań w domu, poświęć sobie trochę czasu, bez wyrzutów sumienia. Pozwól choć raz, drogi Lwie, poprowadzić się życiu!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko