Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021




Horoskop

Horoskop dla Ryby na Luty 2020

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Luty 2020

Twoje słońce jest aktywne w tym zimowym miesiącu, dzięki inspiracji Neptuna, szczególnie w drugiej dekadzie. Wenus rozbudzi chęć do romantycznych, nawet mistycznych lotów! Twoja kariera w tym miesiącu będzie się rozwijać pod warunkiem, że zaktywizujesz swoje działania związane z twoim pomysłem. Sprawy sukcesu w pracy w znacznej mierze zależą od wpływów Saturna, Jowisza i Plutona, a planety te od czasu do czasu będą obwieszczać twoje osiągnięcia. Kwestia ambicji nie jest dla ciebie kluczowa, ale niebiosa obiecują ci ewolucję twojego życia, związaną szczególnie z rozwojem umysłowym. A wszystko to wzmocni Uran w Byku w pięknym przejawie twojego Słońca, w pierwszej dekadzie. Możesz otrzymać prezenty lub sprawdzić jak poprawią się finanse dzięki promocji?

Miłość

Jesteś pod wrażeniem tego czasu, co powinno sprzyjać twojemu życiu emocjonalnemu. Dokonujesz przemyśleń więcej niż zwykle i ta introspekcja, która czeka cię w połowie miesiąca, przyniesie ci wiele korzyści. Nawet jeśli sprawy miłosne nie będą najważniejsze dla ciebie w tym miesiącu, to jednak będziesz chciał kochać i być kochanym.

Nasza rada dla Ciebie

Wspaniały miesiąc jeśli chodzi o twoją przyszłość, droga Rybo. Żadne ograniczenia nie będą miały wpływu na zwiększenie efektywności, nowe plany, uzdrowienie twoich przyjaźni, znalezienie swojego miejsca. Niebiosa wynagrodzą cię za to po stokroć.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko