Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Styczeń 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2020

Nadal czujesz silne energie Jowisza, Saturna i Plutona w sprawach związanych z twoimi planami i przyjaciółmi. Zmiany w tym temacie trwają. Twoja natura - elastyczna, skłonna do adaptacji – łatwo się aklimatyzuje. Ze wsparciem niebios, Uran w Byku, wnosi do sposobu myślenia, wyrażania się odrobinę pożądanej oryginalności. Neptun, twój mistrz, w drugiej dekadzie przynosi poczucie jedności do twojego domu. Masz całkowity wpływ na zdarzenia i ludzi, nie pozwól sobie na destabilizację. Na tym polega magia życia. Od 14-go, Wenus w Rybach (w twoim znaku) powoduje, że odczujesz większą uczuciową satysfakcję. A co powiesz na czerpanie z życia pełnymi garściami? Mars w Strzelcu, poprosi o zachowanie spokoju, pomimo okoliczności.

Miłość

Jako marzycielskiej naturze, ten miesiąc oferuje ci ogromną energię, którą będziesz musiał oswoić. Prawdopodobnie także emocjonalną radość. Aż do 14-go, skrywasz swoje uczucia, intymne sekrety i roamntyczne pokusy nie są powodem do kłótni. Ależ ci się to podoba! Tym bardziej, że teraz Uran może postawić na twojej drodze zmysłowych i pomysłowych partnerów. Sympatyczny plan dla kogoś, kto uwielbia wrażliwość zabarwioną małym niebezpieczeństwem!

Nasza rada dla Ciebie

Sprawy nabierają kształtu z łatwością, którą z pewnością docenisz. Nieodwracalne energie Ziemi przekształcają twój związek ze światem i twoimi relacjami. Rozwiń skrzydła, świat jest rozległy!

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko