Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Marzec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2020

Jesteś w centrum uwagi aż do 20-go, droga Rybo! Słońce w twojej konstelacji, składa ci życzenia z okazji urodzin. W towarzystwie Merkurego, oprócz okresu od 5-go do 17-go, jesteś ożywiony i otwarty! Neptun, twoja planeta, w drugiej dekadzie przyniesie ci nieograniczoną inspirację! W tym miesiącu wspaniałe i potężne kosmiczne siły pozwolą ci stworzyć konstruktywne plany i sieć towarzyską solidną jak skała. Dasz sobie z tym radę szybko i dobrze! Mars, w Koziorożcu, zwiększy twoją pewność siebie, a Uran w Byku, w pierwszej dekadzie, utwierdzi cię w przekonaniu o konieczności intelektualnej dyscypliny i twórczego geniuszu! Twoja efemeryczna natura dostosuje się doskonale do impulsów pochodzących z ziemi. Saturn przybędzie do Wodnika 22-go, co oznacza, że zaczniesz długi cykl przygotowań. Patrz daleko!

Miłość

Aż do 5-go, Wenus w Baranie, nie będzie miał na ciebie żadnego wpływu. Potem nastąpi przejście do Byka i wszystko się zmieni! Kochankowie będą niezwykle romantyczni, będzie bił od nich blask jak nigdy wcześniej, będą darzyć się zmysłowymi uczuciami i pragnąć żarliwości. Wenus i Mars, w pięknym aspekcie twojego Słońca, wpłyną pozytywnie na życie emocjonalne. Dobry kontakt i przyjaźń przyniosą wielkie zadowolenie.

Nasza rada dla Ciebie

Znajdziesz się pomiędzy ziemią a wodą. Małżeństwo będzie miało dla ciebie ogromne znaczenie. Siły łączą się w korzystny sposób, umożliwiając relaks i ciekawy miesiąc w wielu sferach, także związanych z urodzinami. Pełen wdzięczności będziesz wiedział, jak to docenić!

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko