Dzisiaj, Poniedziałek 05 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Sierpień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2020

Piękny związek, droga Rybo! Aż do 22-go, Słońce w Lwie, pozwoli na kontynuację twojej codziennej rutyny i pracy. Merkury, zmieniając znak, przyjdzie by ożywić twoich bliskich (do 5-go), codzienną rutynę (do 21-go), a potem prywatne życie lub małżeństwo (do 31-go). Uran w Byku tchnie nową energię w twoje bliskie otoczenie w pierwszej dekadzie, a ostatnie dwie dekady, pod wpływem Jowisza, Saturna i Plutona, upłyną pod znakiem poszerzania kręgu znajomych. Mars w Baranie wstrząśnie twoimi finansami: pomyśl o zrównoważeniu budżetu! Od 23-go, Słońce i Merkury w Pannie, zrobią miejsce dla innych, a Neptun, w drugiej dekadzie, obudzi cię do magii życia!

Miłość

Do 7-go, dzięki Wenus w Bliźniętach, twoje uczucia pozostaną w domu. Potem Wenus osiądzie w Raku do 31-go, a twoja Miłośc nabierze pięknego znaczenia. Ta wrażliwa Wenus będzie w harmonii z twoją empatyczną naturą. Jednak Mars w Baranie, ognisty i bezduszny, traktuje te słodkie energie trochę po macoszemu. Nakręci twoje libido, ale twoje uczucia będą zarezerwowane. Dylemat w zasięgu wzroku!

Nasza rada dla Ciebie

Aktywny miesiąc i wzmocnione relacje! Możesz zaadaptować się do sytuacji dzięki nonszalancji, która sprawia, że jesteś w stanie się oprzec pokusom! Zadbaj o swoje dzieci, jeśli je posiadasz, lub zatroszcz się o siebie. Po prostu żyj!

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko