Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Baran Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Byk Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Bliźnięta Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Rak Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Lew Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Panna Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Waga Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Skorpion Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Strzelec Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Koziorożec Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Wodnik Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Rak

Rak : Twój horoskop roczny 2019

  Opracowany przez Isabelle Fortes

Od początku roku, Jowisz w Strzelcu będący w kwadraturze do Neptuna w gwiazdozbiorze Ryb, pomoże Ci w pełnej integracji ze społeczeństwem oraz otworzy przed Tobą nowe zawodowe możliwości. Przez ten rok będziesz mógł w końcu ustabilizować swoją sytuację życiową. Aby osiągnąć swoje cele w najlepszy możliwy sposób, powinieneś ustalić sobie konkretną dyscyplinę i limity oraz szanować je. Wytrwałość, cierpliwość i umiejętność prognozowania – masz już te cechy w sobie, więc nie bój się z nich korzystać!

Miłość: Twoje życie miłosne może Ci się wydać uciążliwe. Brak fantazji... Szybko tracisz na spontaniczności i chęci wspólnego spędzania czasu. Masz wrażenie, że tkwisz w starym związku, a codzienna rutyna doprowadza Cię do szału. Twoja potrzeba samorealizacji jeszcze bardziej może oddalić Cię od ukochanej osoby. Nie panikuj jednak, jeśli tylko zmienisz swoją postawę, z łatwością odnajdziesz entuzjazm i równowagę w Waszym związku.

Życie społeczne: Nie przywiązuj się do utopijnych pragnień i nie zamykaj się w swoich czterech ścianach! W innym wypadku możesz stracić wiele interesujących okazji. Skorzystaj z tej dynamicznej atmosfery panującej wokół Ciebie przez cały rok i otwórz się bardziej na innych, zyskając na popularności. Wykaż się swoimi umiejętnościami i pokaż, na co Cię stać, używając determinacji i realistycznego podejścia do spraw. Więcej pracując i utrzymując określony sposób działania, zrealizujesz wszystko to, czego się podejmiesz.

Formularz: Uświadomisz sobie, że podjęcie pewnych decyzji w kwestiach stylu życia się koniecznością. Spontanicznie wprowadzisz nowe zmiany. Pozbędziesz się stresu, dzięki relaksującym aktywnościom. Powinieneś również przejrzeć swój sposób żywienia. Dzięki temu, bardzo szybko zobaczysz korzyści swoich rozwiązań, zarówno te na podłożu fizycznym, jak i psychicznym.

Porady: Kontroluj swoje emocje, pokaż determinację i wyeliminuj huśtawki nastrojów. Weź pod uwagę nowe perspektywy dotyczące przyszłości. Spokojnie, nie panikuj!
iPhone / iPad Android