Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Baran Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Byk Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Bliźnięta Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Rak Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Lew Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Panna Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Waga Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Skorpion Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Strzelec Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Koziorożec Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Wodnik Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Lew

Lew : Twój horoskop roczny 2019

  Opracowany przez Isabelle Fortes

Ten rok wyda Ci się bardzo restrykcyjny, gdyż będziesz musiał iść prostą drogą, jeśli chcesz zdobyć swój cel. Układ gwiazd zapowiada bardzo korzystny czas w kwestiach zawodowych i społecznych. Czas na rozpoczęcie lub rozwój działalności. Podczas tego roku, wymagana jest przede wszystkim dyscyplina! Nie możesz godzić się na wszystko, co niedokładne. Aby mój zrealizować swój cel, musisz obrać pewną metodę działania, przestrzegać określonych wymogów i odłożyć na bok swoją impulsywność.

Miłość: Twoje życie miłosne w tym roku bez niespodzianek, co może wydać Ci się trochę monotonne. Jest to idealny czas na to, aby zmienić pewne rzeczy w Waszej codzienności i umocnić więzi między Wami. Być może warto stworzyć plany we dwoje? Układ planet wpływa na Ciebie bardzo korzystnie w tej dziedzinie. Jeśli więc jesteś singlem, prawdopodobnie umocnisz więzi z osobą, która do Ciebie bardzo pasuje.

Życie społeczne: Jeżeli będziesz mieć apodyktyczną i pewną siebie postawę lub jeśli zaniedbasz choćby najmniejszy szczegół możesz doprowadzić do powaznych reperkusji, które z pewnością się Tobie nie spodobają. Skoncentruj swoje wysiłki na osiąganiu celów i nie bierz wszystkiego nazbyt poważnie.

Formularz: Jeśli pragniesz utrzymać formę przez cały rok, zorganizuj sobie czas na odpoczynek i daj upust swojej energii, uprawiając aktywność fizyczną. Możesz również zapisać się na zajęcia relaksujące, które pomogą Ci w odnalezieniu spokoju i lepszego snu. Przeanalizuj również swój sposób żywienia, który zostawia wiele do życzenia!

Porady: Ciebie i pozbyć się wszystkiego, co powierzchowne.
iPhone / iPad Android