Twoje astrologiczne prognozy na 2021 Lew

W tym roku będziesz musiał zmierzyć się z Saturnem i Jowiszem, których instalacja znajduje się w Wodniku. Sprzeciwiając się temu sprawiasz, że widzisz życie z innej perspektywy. Uran w Byku uzupełnia całość. Przez te sprzeczne wpływy, będziesz miał wrażenie, że szczęście ci ucieka, gdy jesteś już blisko. Pluton, mistrz przeznaczenia, dyskretnie daje ci cierpliwość, by podjąć wyzwania, jakie te planetarne, przekorne wpływy wysyłają.

Roczny Horoskop na 2021 dla Lew
Idź do

  Miłość i relacje na 2021 Lew

  W tym roku twoje związki czekają chwile szczęścia, ale też konflikty i obojętność. Niektóre działania idą wytyczoną drogą. Wiosną Mars w Bliżniętach spowoduje pojawienie się obiecujących perspektyw. Obecność Marsa w Wadze, na początku roku szkolnego przyniesie kompromis, który trudno będzie utrzymać do końca roku, w związku z obecnością Marsa w Skorpionie. Wenus natomiast prowokuje wielokrotne zbliżanie się i oddalanie. W tym roku twoje sprawy miłosne poważnie komplikują twoje życie, ale nie bez przyczyny ; sprawiają, że stajesz się bardziej dojrzały w kwestii uczuć.

  Relacje społeczne i przyjaźnie na 2021 Lew

  Sprzeczne wpływy powodują, że najchętniej schowałbyś się w cieniu. Masz dużo obowiązków i poczucie, że nic nie idzie w dobrym kierunku. Twoje życie towarzyskie jest ograniczone, co sprawia, że masz chęć krzyczeć bez powodu. Oddziaływania te mają jednak tę zaletę, że zmuszają cię byś skupił się na tym co istotne, nawet jeśli teraz wydaje ci się to niemiłe. Uważaj na swoje reakcje - mogą być elstremalne. Zamiast tego zrób krok w tył i kolejne, a doprowadzi cię to do czegoś dobrego.

  Dobrostan na 2021 Lew

  Wraz z nadejściem wiosny Mars w Bliźniętach przynosi ci uśmiech. To powoduje, że odżywa motywacja i nadzieja. Wykorzystaj tę pozytywną energię, by wrócić do hobby lub sportu. Chociaż na niebie chmury, a i twoje legendarne szczęście gdzieś uciekło, to relaks, zadbanie o siebie i zmiana koncepcji spowoduje, że poczujesz sie dobrze.

  Kariera i możliwości na 2021 Lew

  Zamiast buntować się przeciwko zagrożeniom, poświęć czas, aby zrozumieć ich znaczenie. Gdy to zrobisz, zobaczysz, że w głębi duszy te energie życzą ci dobrze.

  Lew : Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

  Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.