Dzisiaj, Wtorek 22 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop na 2021 Lew z naszymi poradami

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 22/09/2020

W tym roku będziesz musiał zmierzyć się z Saturnem i Jowiszem, których instalacja znajduje się w Wodniku. Sprzeciwiając się temu sprawiasz, że widzisz życie z innej perspektywy. Uran w Byku uzupełnia całość. Przez te sprzeczne wpływy, będziesz miał wrażenie, że szczęście ci ucieka, gdy jesteś już blisko. Pluton, mistrz przeznaczenia, dyskretnie daje ci cierpliwość, by podjąć wyzwania, jakie te planetarne, przekorne wpływy wysyłają.

W tym roku twoje związki czekają chwile szczęścia, ale też konflikty i obojętność. Niektóre działania idą wytyczoną drogą. Wiosną Mars w Bliżniętach spowoduje pojawienie się obiecujących perspektyw. Obecność Marsa w Wadze, na początku roku szkolnego przyniesie kompromis, który trudno będzie utrzymać do końca roku, w związku z obecnością Marsa w Skorpionie. Wenus natomiast prowokuje wielokrotne zbliżanie się i oddalanie. W tym roku twoje sprawy miłosne poważnie komplikują twoje życie, ale nie bez przyczyny ; sprawiają, że stajesz się bardziej dojrzały w kwestii uczuć.

Sprzeczne wpływy powodują, że najchętniej schowałbyś się w cieniu. Masz dużo obowiązków i poczucie, że nic nie idzie w dobrym kierunku. Twoje życie towarzyskie jest ograniczone, co sprawia, że masz chęć krzyczeć bez powodu. Oddziaływania te mają jednak tę zaletę, że zmuszają cię byś skupił się na tym co istotne, nawet jeśli teraz wydaje ci się to niemiłe. Uważaj na swoje reakcje - mogą być elstremalne. Zamiast tego zrób krok w tył i kolejne, a doprowadzi cię to do czegoś dobrego.

Wraz z nadejściem wiosny Mars w Bliźniętach przynosi ci uśmiech. To powoduje, że odżywa motywacja i nadzieja. Wykorzystaj tę pozytywną energię, by wrócić do hobby lub sportu. Chociaż na niebie chmury, a i twoje legendarne szczęście gdzieś uciekło, to relaks, zadbanie o siebie i zmiana koncepcji spowoduje, że poczujesz sie dobrze.

Zamiast buntować się przeciwko zagrożeniom, poświęć czas, aby zrozumieć ich znaczenie. Gdy to zrobisz, zobaczysz, że w głębi duszy te energie życzą ci dobrze.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko