Dzisiaj, Sobota 02 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop na 2023 Lew z naszymi poradami

Isabelle Fortes

W tym roku wyzwolisz się w końcu z negatywnych wpływów Saturna w Wodniku. Twój horyzont odradza się, wszystko staje się w końcu jasne. Do maja skorzystasz z wpływów Jowisza w Baranie, które zwiększą zakres twoich możliwości. Następnie Jowisz przejdzie do Byka, co stymuluje twoje działania. Zaostrzy to twoje ambicje i pragnienie walki. Uważaj jednak na te reakcje, gdyż może to zwrócić się przeciwko tobie i zagrozić nowym możliwościom w twoim życiu. Umiarkuj po prostu swoje pragnienie władzy.

Zaczynasz rok z poczuciem oczekiwania i frustracji, które całkowicie rozproszą się na początku marca. Wenus w Baranie rozszerza twoje pole świadomości. Pozwoli ci to na radykalną zmianę przestarzałych pragnień. Od kwietnia twoje życie uczuciowe stanie się o wiele lżejsze i przyjemniejsze, dzięki przejściu Wenus do Bliźniąt. Przybliży cię to do innych, a zwłaszcza do starych przyjaciół, z którymi od jakiegoś czasu nie miałeś już kontaktu. Pod koniec roku napotkasz fantastyczną atmosferę, pod warunkiem, że pójdziesz na kilka kompromisów podczas świąt.

Do maja, Jowisz mnoży twoją determinację i zachęca cię do działania. Twoja pewność siebie jest w niesamowitym stanie. Jesteś w stanie przenosić góry, aby osiągnąć sukces. Masz przewagę! Od maja jednak warto zmniejszyć tempo. Uspokój swoje ambicje i zrealizuj swoje plany bez zbędnego przesadzania. Zaakceptuj, że czasami nie wszystko krąży wokół ciebie. W tym roku twoje relacje z innymi są na dobrej drodze, nie musisz wymuszać na nikim czegokolwiek, aby dostać to, czego pragniesz.

W tym roku oziębłość i mrok Saturna już na tobie nie ciąży. Mars w Bliźniętach rzuci ci wyzwanie i zmotywuje cię do pracy. Unikaj jednak nadmiernie intensywnego uprawiania sportu. Pamiętaj, że nic w nadmiarze nie jest dobre. Zrelaksuj się czasami, aby złagodzić swoją nadaktywność. Joga, świeże powietrze, a nawet nic nie robienie będą twoimi przyjaciółmi.

Jak tylko osiągniesz swój cel, pamiętaj, aby się nim cieszyć, zamiast od razu wracać do walki o więcej. Dzięki temu zapobiegniesz tworzeniu niepotrzebnej wrogości.

Lew : Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko