Dzisiaj, Środa 08 Luty 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Luty 2022

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Piękno miesiąca lutego polega na tym, że pracuje dla ciebie, w tajemnicy i w milczeniu. To wszystko ma znaczenie. Rzeczywiście w tym miesiącu Celtowie świętowali boginię Brigit, Królową Płodności. Wciąż jest uhonorowana w dniu 1 lutego, podczas święta Imbolc. Celem jest, aby czarownica Cailach (Zima) ustąpiła temu miejsca. Obserwujemy zatem pierwsze oznaki odnowy w najkrótszym miesiącu w roku.Na płaszczyźnie astrologicznej Saturn kontynuuje swoją podróż w Wodniku. Znakomicie symbolizuje czas, w którym przyroda osiąga pełne przebudzenie. Czas również, który pozwala wszystkim poznać się lepiej, w całym sumieniu.

W tym miesiącu mieszkańcy Znaków Powietrza zadają sobie wszystkie pytania: te wszystkie, których starali się uniknąć od początku roku. Ich dobre postanowienia: nowy start, diety, kwestie wszystkich rodzajów są nadal dobrze zakotwiczone. Jednak koniunkcja Mars-Venus w Koziorożcu złośliwie zakłóca ten program, dając ziarno do zmielenia. Oznacza to, że radzą sobie z własną rzeczywistością. Wątek, który odczuwają Wodniki Bliźnięta i Wagi, to nie tylko widok ducha: będą musieli trochę wiosłować przez cały miesiąc. Przy całej finezji i obecności umysłu, które je charakteryzują, pokonają przeszkody.Więc bądźmy pewni, luty popcha wszystkich do przodu. Na pewno będziesz miał bardzo miłe niespodzianki!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko