Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Luty 2022

Isabelle Fortes

Piękno miesiąca lutego polega na tym, że pracuje dla ciebie, w tajemnicy i w milczeniu. To wszystko ma znaczenie. Rzeczywiście w tym miesiącu Celtowie świętowali boginię Brigit, Królową Płodności. Wciąż jest uhonorowana w dniu 1 lutego, podczas święta Imbolc. Celem jest, aby czarownica Cailach (Zima) ustąpiła temu miejsca. Obserwujemy zatem pierwsze oznaki odnowy w najkrótszym miesiącu w roku.Na płaszczyźnie astrologicznej Saturn kontynuuje swoją podróż w Wodniku. Znakomicie symbolizuje czas, w którym przyroda osiąga pełne przebudzenie. Czas również, który pozwala wszystkim poznać się lepiej, w całym sumieniu.

W tym miesiącu mieszkańcy Znaków Powietrza zadają sobie wszystkie pytania: te wszystkie, których starali się uniknąć od początku roku. Ich dobre postanowienia: nowy start, diety, kwestie wszystkich rodzajów są nadal dobrze zakotwiczone. Jednak koniunkcja Mars-Venus w Koziorożcu złośliwie zakłóca ten program, dając ziarno do zmielenia. Oznacza to, że radzą sobie z własną rzeczywistością. Wątek, który odczuwają Wodniki Bliźnięta i Wagi, to nie tylko widok ducha: będą musieli trochę wiosłować przez cały miesiąc. Przy całej finezji i obecności umysłu, które je charakteryzują, pokonają przeszkody.Więc bądźmy pewni, luty popcha wszystkich do przodu. Na pewno będziesz miał bardzo miłe niespodzianki!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko