Dzisiaj, Piątek 10 Kwiecień 2020


Archiwa: Horoskop na Wrzesień 2022

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Nadchodzi wrzesień, a planety przepychają się do drzwi emocji. Dla niektórych ukaże się siła ich rebelianckiej strony, dla innych jest to czas na przesłuchanie. Każdy korzysta,zbiera się we wrześniu, powrót jest doskonałą okazją do zmiany planów życiowych. Gwiazdy oferują możliwość rozstrzygania konfliktów rodzinnych, dokonywania korekt lub przeglądu decyzji.

Wymiana odzyskuje płynność, komunikacja przebiega dobrze, możliwości spotkań są różne i barwne. Pod koniec września napływ planet będzie czasem sprzeczny, co może prowadzić do zmniejszenia morale lub fazy niezdecydowania. Jeśli w niektórych znakach zodiaku gwiazdy grają aniołami ochronnymi, to lepiej poprowadzi ich to w poszukiwaniu miłości. To jest właściwy czas, aby rozpocząć nowe romanse.

Bezpośrednie linki według znaku na Wrzesień 2022 r

Miesięczne horoskopy na 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko