Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Marzec 2022

Isabelle Fortes

Ten miesiąc marca zapowiada się zaskakująco! Rzeczywiście, co najmniej cztery planety: Merkury, Wenus, Mars i Saturn spotykają się w znaku Wodnika. Ta ważna kombinacja z pewnością ożywi fundamentalne pytania na poziomie społecznym: Wodnik pełni swoją rolę społeczną, stowarzyszeniową i humanitarną. Ale także na poziomie indywidualnym dla wszystkich zainteresowanych tubylców.

Wzrost energii Ziemi, skorelowany z początkiem wiosny, ma dwa znaczenia: jest to oczywiście energia życia, ale spotkanie planety Saturn z planetą Mars (dokładnie), musi przyciągnąć uwagę. Bóg wojny nie miesza się dobrze z Saturnem, który może wepchnąć go w swoje okowy. Tak więc niewiele by to zajęło, aby potężna energia Życia nie trafiła do żywiołu Wodnika. Założę się, że Wielki z tego świata będzie mądry i że podąży właściwą drogą. To Anioł Zodiaku, który z urny wylewa na świat całą swoją klarowność i klarowność

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko