Dzisiaj, Poniedziałek 02 Październik 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Grudzień 2022

Isabelle Fortes

Ten koniec roku jest ciekawy, ponieważ dla niektórych znaków zodiaku to czas bilansu. Czas na zmiany. W ciągu pierwszych dziesięciu dni grudnia staramy się ewakuować zmartwienia i trudności, zbliża się okres świąteczny, a problemy odkładamy na bok.

Dla wszystkich, drugi tydzień jest uderzający pod względem atmosfery, rodzinna atmosfera jest spokojna i uspokajająca, więzi zacieśniają się; będziesz cieszyć się wielką przyjemnością, otoczony przez swoich bliskich. To cud bożonarodzeniowej atmosfery, każdy jest spełniony, planetarna moc wpływa na satysfakcję, osobistą lub emocjonalną. Około 18 grudnia euforia związana z przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia dostarcza dobrej energii, nadszedł czas na prezenty, przynosi radość i szczęście, umieszczamy animozje w szafie, to jest świetny czas, jest miłośc w powietrzu. Dobre postanowienia zaczynają kiełkować w ludzkich umysłach.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko