Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Grudzień 2022

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Ten koniec roku jest ciekawy, ponieważ dla niektórych znaków zodiaku to czas bilansu. Czas na zmiany. W ciągu pierwszych dziesięciu dni grudnia staramy się ewakuować zmartwienia i trudności, zbliża się okres świąteczny, a problemy odkładamy na bok.

Dla wszystkich, drugi tydzień jest uderzający pod względem atmosfery, rodzinna atmosfera jest spokojna i uspokajająca, więzi zacieśniają się; będziesz cieszyć się wielką przyjemnością, otoczony przez swoich bliskich. To cud bożonarodzeniowej atmosfery, każdy jest spełniony, planetarna moc wpływa na satysfakcję, osobistą lub emocjonalną. Około 18 grudnia euforia związana z przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia dostarcza dobrej energii, nadszedł czas na prezenty, przynosi radość i szczęście, umieszczamy animozje w szafie, to jest świetny czas, jest miłośc w powietrzu. Dobre postanowienia zaczynają kiełkować w ludzkich umysłach.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko