Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Kwiecień 2022

Isabelle Fortes

Kwiecień ogłasza się nowością i łagodnie uspokaja, "wymiatając przed drzwiami" naszych złudzeń. Wszyscy poczują ten wiosenny wiatr, który nie tylko pozwoli myśleć o tym, co chcemy robić z naszym życiem, ale także o tym, co jest dobre dla naszego bliźniego. Na pewno są negocjacje w powietrzu. Przywódcy tego świata mogą zadawać jeszcze więcej pytań o przyszłość stosunków między krajami. Zwłaszcza w Europie i Azji. Co chcemy promować? Jaka będzie nasza droga do przyszłości?

Z pewnością, coś z tym zrobimy. Ale nie chcemy zbytnio zamykać oczu na problemy naszej planety: zmiany klimatyczne, szacunek dla środowiska itp. W przeciwnym razie zapłacimy wysoką cenę. Połączenie Mars / Saturn w Wodniku również wywołuje konkurencję. Najważniejsze imprezy sportowe, których głównym celem jest budowanie więzi między ludźmi i narodami. Mam nadzieję, że ta wiadomość zostanie zrozumiana i będzie promieniować. Kwiecień 2022 roku daje drugą młodość i to jest dobre.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko