Dzisiaj, Czwartek 24 Wrzesień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Kwiecień 2022

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/09/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Kwiecień ogłasza się nowością i łagodnie uspokaja, "wymiatając przed drzwiami" naszych złudzeń. Wszyscy poczują ten wiosenny wiatr, który nie tylko pozwoli myśleć o tym, co chcemy robić z naszym życiem, ale także o tym, co jest dobre dla naszego bliźniego. Na pewno są negocjacje w powietrzu. Przywódcy tego świata mogą zadawać jeszcze więcej pytań o przyszłość stosunków między krajami. Zwłaszcza w Europie i Azji. Co chcemy promować? Jaka będzie nasza droga do przyszłości?

Z pewnością, coś z tym zrobimy. Ale nie chcemy zbytnio zamykać oczu na problemy naszej planety: zmiany klimatyczne, szacunek dla środowiska itp. W przeciwnym razie zapłacimy wysoką cenę. Połączenie Mars / Saturn w Wodniku również wywołuje konkurencję. Najważniejsze imprezy sportowe, których głównym celem jest budowanie więzi między ludźmi i narodami. Mam nadzieję, że ta wiadomość zostanie zrozumiana i będzie promieniować. Kwiecień 2022 roku daje drugą młodość i to jest dobre.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko