Dzisiaj, Wtorek 07 Luty 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Kwiecień 2022

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Kwiecień ogłasza się nowością i łagodnie uspokaja, "wymiatając przed drzwiami" naszych złudzeń. Wszyscy poczują ten wiosenny wiatr, który nie tylko pozwoli myśleć o tym, co chcemy robić z naszym życiem, ale także o tym, co jest dobre dla naszego bliźniego. Na pewno są negocjacje w powietrzu. Przywódcy tego świata mogą zadawać jeszcze więcej pytań o przyszłość stosunków między krajami. Zwłaszcza w Europie i Azji. Co chcemy promować? Jaka będzie nasza droga do przyszłości?

Z pewnością, coś z tym zrobimy. Ale nie chcemy zbytnio zamykać oczu na problemy naszej planety: zmiany klimatyczne, szacunek dla środowiska itp. W przeciwnym razie zapłacimy wysoką cenę. Połączenie Mars / Saturn w Wodniku również wywołuje konkurencję. Najważniejsze imprezy sportowe, których głównym celem jest budowanie więzi między ludźmi i narodami. Mam nadzieję, że ta wiadomość zostanie zrozumiana i będzie promieniować. Kwiecień 2022 roku daje drugą młodość i to jest dobre.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko