Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Styczeń 2022

Isabelle Fortes

Rok zacznie się od wielu dobrych postanowień, popartych chęcią przenoszenia gór. Styczeń jest dwuznaczny i kontrastowy. Z jednej strony, po święcie grudnia, trudno jest się zmobilizować do działania; z drugiej strony to nowy początek i możliwość rozwoju. Koziorożec i Wodnik są oczywiście na pierwszej linii. Po nich zapłonie ostatni ogień Plutona; inni nie mogą się bawić, ponieważ towarzyszy im Saturn, co czyni ich nieco osłabionymi.

Jednak miesiąc będzie bogaty w wydarzenia i zwroty akcji dla wszystkich znaków. Jest wiele do zrobienia i można się spodziewać, że taniec słodkiej Wenus i Plutona będzie trwał przez cały miesiąc: nastrój uspokoi się w życiu prywatnym, a także na poziomie społecznym. Wagi, Skorpiony i Byki będą zaniepokojone, podobnie jak wszystkie dziedziny aktywności dotykające sztuki, piękna i ziemi. Pod lodem stycznia zostaną przygotowane piękne rzeczy, które wszyscy będziemy zbierać bez wyjątku, wiosną przyszłego roku.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko