Dzisiaj, Wtorek 07 Luty 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Styczeń 2022

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Rok zacznie się od wielu dobrych postanowień, popartych chęcią przenoszenia gór. Styczeń jest dwuznaczny i kontrastowy. Z jednej strony, po święcie grudnia, trudno jest się zmobilizować do działania; z drugiej strony to nowy początek i możliwość rozwoju. Koziorożec i Wodnik są oczywiście na pierwszej linii. Po nich zapłonie ostatni ogień Plutona; inni nie mogą się bawić, ponieważ towarzyszy im Saturn, co czyni ich nieco osłabionymi.

Jednak miesiąc będzie bogaty w wydarzenia i zwroty akcji dla wszystkich znaków. Jest wiele do zrobienia i można się spodziewać, że taniec słodkiej Wenus i Plutona będzie trwał przez cały miesiąc: nastrój uspokoi się w życiu prywatnym, a także na poziomie społecznym. Wagi, Skorpiony i Byki będą zaniepokojone, podobnie jak wszystkie dziedziny aktywności dotykające sztuki, piękna i ziemi. Pod lodem stycznia zostaną przygotowane piękne rzeczy, które wszyscy będziemy zbierać bez wyjątku, wiosną przyszłego roku.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko