Dzisiaj, Poniedziałek 02 Październik 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Październik 2022

Isabelle Fortes

Planety mogą sprawić, że będziesz kozłem ofiarnym, drogi zodiaku. Co to za smutne powietrze, które atakuje atmosferę u większości znaków? Nadejście jesieni niesie ze sobą trochę melancholii. Będziesz musiał pogodzić się z niepowodzeniami i niecierpliwością, zachowując przy tym spokój olimpijczyka. Gwiazdy bawią się z twoimi nerwami, sprawdzają twoje granice, czasem prowadzą cię mocno.

Niektórzy docenią wyzwania, a inni wolą spokój od wyzwań; znajdzie się coś dla wszystkich. Jesień przynosi wielkie zmiany, czy to rodzinne, prywatne czy zawodowe. Przez pierwsze dwa tygodnie miesiąca niektórzy będą musieli narzucać swoje zdanie, dokonywać ważnych wyborów lub podejmować radykalne decyzje. Ostatnie dwa tygodnie będą bardziej zrelaksowane i mniej restrykcyjne, od tego czasu zaczną pojawiać się możliwości. Pod koniec października każdy będzie miał misję robienia małych zapasów przed nadejściem okresu zimowego.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko