Dzisiaj, Poniedziałek 21 Wrzesień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Wrzesień 2018

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/09/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Wszelkie kwestie dotyczące środowiska przejdą w tym miesiącu na pierwszy plan, dzięki Słońcu, będącemu w znaku Panny oraz planecie Uran. Ekologia stanie się priorytetem numer jeden, zarówno w społeczeństwie, jak i w indywidualnym podejściu. Ekonomia zasobów, zdrowie, dieta, jakość żywności... Są to elementy uważane dziś za główne źródła dobrobytu i jakości życia. Po refleksji dotyczącej problemów i ich rozwiązań, czas na przejście do działania i dzielenia się pomysłami.

Saturn w znaku Koziorożca doda nam siły, aby zmieniać i uporządkować wszelkie sfery naszego życia, które mogły się pogorszyć ostatnimi czasy. Pewne odpowiedzialności, które nie były respektowane, wypłyną teraz na powierzchnię - będzie o nich głośno. Może to doprowadzić do zmniejszenia popularności pewnych osób. W miłości zaś Wenus, będąca w znaku Skorpiona przyniesie nam chwile namiętności, ale też powagi.

Miłość
od pierwszego wejrzenia jest bardzo możliwa...

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko