Dzisiaj, Wtorek 07 Lipiec 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Luty 2018

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/07/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Od ponad półtora miesiąca Saturn chowa się w znaku Koziorożca, w którym Pluton przebywa już od ośmiu lat. Spotkanie tych dwóch tytanów przyniesie nam wiele szalonych zmian. Saturn, czas i Pluton, władca podziemi są w tranzycie ze znakiem sprawdzania i bezstronności. Nadszedł więc czas wyrzeczeń i wymuszonych zmian. Trzeba wyeliminować przemoc i intolerancję nas otaczające. Luty sprzyja refleksji i introspekcji.

Powinniśmy skorzystać z możliwości danych nam przez gwiazdy i zrozumieć nasze prawdziwe potrzeby, w porównaniu do naszego społeczeństwa i naszych bliskich. Spotkanie tych dwóch planet przyniesie każdemu z nas również drugą szansę. Jednak wszelkie wydarzenia spowodowane związkiem Saturna i Plutona, nie będą akceptowane. Możemy jedynie wykorzystać pozytywne wpływy planety Mars w Baranie, które będą symbolizować nadchodzącą wiosenną energię, nawet jeszcze w zimie. Musimy przezwyciężyć wszelkie przeszkody i odnaleźć na nie sposób.

Bezpośrednie linki według znaku na Luty 2018 r

Miesięczne horoskopy na 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko