Dzisiaj, Piątek 03 Kwiecień 2020


Archiwa: Horoskop na Listopad 2018

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

To nie tylko zima panująca za oknem popchnie nas do spędzenia większej ilości czasu w domu i z rodziną. Nie będziemy zbyt chętni na jakiekolwiek działania na zewnątrz. Spędzenie czasu w domowej ciszy wraz z najbliższymi... To jest to, o czym większość z nas marzy. Ten czas spokoju pozwoli nam zastanowić się nad wieloma aspektami naszego życia i podsumować pewne kwestie. Bardzo możliwe, że wielu z nas zgubiło w zeszłym miesiącu priorytety z oczu, skupiając się jednocześnie na zbyt wielu zadaniach. Czas, aby na nowo ustalić najważniejsze kwestie, które najbardziej odpowiadają naszym wewnętrznym wartościom.

Życie zawodowe powinno więc zostać w miarę możliwości zawieszone na jakiś czas. Być może okaże się, że zmiany, których trzeba będzie dokonać w przyszłości, dotyczą najważniejszych wyborów zawodowych. Pamiętajmy, aby zacząć od znalezienia idealnej równowagi między życiem prywatnym a publicznym, między naszymi obowiązkami, odpowiedzialnościami a potrzebą odpoczynku i chwil w samotności. Często życie nie pozwala nam na uporządkowanie wszystkiego na nowo - listopad tego roku oferuje nam możliwość pojednania z naszym wewnętrznym "ja" lub przynajmniej świadomość konieczności zapewnienia potrzebnych środków, aby dojść do celu.

Bezpośrednie linki według znaku na Listopad 2018 r

Miesięczne horoskopy na 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko