Dzisiaj, Poniedziałek 10 Sierpień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Grudzień 2018

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/08/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Po okresie refleksji i skupienia, czas w tym miesiącu na pójście do przodu już na nowych zasadach. Dla niektórych dokonana zmiana może być dość radykalna. Wyrzucamy z życia kwestie przeszłości i rozpoczynamy nowy rozdział, skupiając się całkowicie nowych projektach. Czasami te zmiany są jednak mniej istotne, ale wszędzie można odnaleźć kilka nowo wprowadzonych zasad, które zmienią naszą codzienność. W tym miesiącu panuje duch przedsiębiorczości, który popycha nas, aby wyjść z domu i poznawać otaczający nas świat. Będziemy podchodzić do życia w entuzjastyczny i pełny zaufania sposób.

Zapragniemy jednocześnie odkrywać to, co nowe oraz pokazać naszą własną osobowość. Kreatywność będzie po naszej stronie, w różnych sferach życia (zwłaszcza w tych, które mają dla nas największe znaczenie). Wyrzucamy powoli rutynę i stare nawyki z naszych żyć i wprowadzamy nowe postanowienia. W tej panującej atmosferze, pełnej dynamicznego i przedsiębiorczego podejścia, pragniemy za wszelką cenę zachować naszą niezależność, aby móc skupić się na osobistych celach. Bardzo możliwe, że przez to przesuniemy nasze relacje z innymi na dalszy plan, uzasadniając naszą egocentryczność dążeniem do ideału, który korzystnie wpłynąłby na wszystkie osoby z naszego otoczenia. Wszelkie umiejętności negocjacji zdecydowanie przydadzą się w tym miesiącu.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko