Dzisiaj, Piątek 03 Kwiecień 2020


Archiwa: Horoskop na Czerwiec 2018

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

W czerwcu tego roku to przede wszystkim trygon Marsa i Merkurego w tranzycie do żywiołu Powietrza wpłynie na nasze zachowanie. Komunikacja, wymiana zdań, nowe pomysły... Pierwsze dni miesiąca pozwolą nam zadać interesujące pytania, ale również podjąć konkretne działania. Stanie się tak przede wszystkim dzięki planecie Mars w Wodniku, zachęcającej do akcji.

Pod koniec miesiąca może ona dorpowadzić do podjęcia kwestii społecznych w taki sposób, aby znaleźć wspólne rozwiązanie. Zwłaszcza stałe znaki będą musiały podjąć się tych kwestii, gdyż na dodatek Wenus w znaku Lwa (od połowy czerwca) zachęci do jeszcze większych ambicji, rozmów i rozwoju. To, co stworzymy, będzie musiało być wielkie i dobrze widoczne. Czerwiec upłynie nam przede wszystkim pod znakiem dobrych chęci i błękitnego nieba.

Bezpośrednie linki według znaku na Czerwiec 2018 r

Miesięczne horoskopy na 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko