Dzisiaj, Poniedziałek 13 Lipiec 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Styczeń 2018

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/07/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Styczniowe niebo przyniesie nam atmosferę mile widzianego spokoju po całym świątecznym zgiełku, który dopiero co minął. Saturn, planeta mądrości, weszła do gwiazdozbioru Koziorożca, co pomoże nam w lepszej organizacji nadchodzącego roku. Nie zabraknie nam kreatywności w naszych myślach ! Potrzeba nowości i zmian wpłynie na nasze działania. Nadchodzi również czas poważnych zobowiązań i trzeźwego spojrzenia na świat – nawet w miłości !

Ci, którzy wahali się przed podjęciem kolejnego kroku, wreszcie zdecydują się na umocnienie związku. Jest to także czas dla niektórych z nas na rozpoczęcie nowych formacji i wznowienie szkoleń. Podczas pierwszej części miesiąca, skoncentrujemy się przede wszystkim na stworzeniu nowych planów na przyszłość oraz na podsumowaniu zeszłego roku. Z kolei w drugiej połowie stycznia podejmiemy się działania ! Może wtedy jednak dojść do wielu niespodziewanych zdarzeń, związanych z naszym życiem miłosnym, które zakwestionują podjęte wcześniej decyzje.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko