Dzisiaj, Wtorek 22 Wrzesień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Październik 2018

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/09/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Namiętność i pasja, które już zaczęły się we wrześniu, będą kontynuowały swoje wpływy również w tym miesiącu, ale z większą powściągliwością i refleksją. Nie chodzi już tylko o spontaniczności, ale o determinację, która łączy pasję i praktyczność i wpływa na jakość naszych relacji. Nie chcemy już ślepo pędzić przed siebie, a raczej zwolnić rytm i wyciągnąć wnioski z naszych wcześniejszych doświadczeń.

Pozwoli nam to na lepsze zaplanowanie przyszłości i większe zrozumienie samych siebie i innych. Być może nawet dojdzie do zmiany wyznawanych wartości. Będziemy za wszelką cenę starali się przezwyciężyć iluzje i pozory, aby odnaleźć autentyczność. Potrzebujemy nowości, bez narażania na szwank naszych dotychczasowych zysków. W środowisku, które nadal jest dość niepewne i niestałe, będziemy przede wszystkim dążyć do stabilności.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko