Dzisiaj, Piątek 03 Kwiecień 2020


Archiwa: Horoskop na Październik 2018

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Namiętność i pasja, które już zaczęły się we wrześniu, będą kontynuowały swoje wpływy również w tym miesiącu, ale z większą powściągliwością i refleksją. Nie chodzi już tylko o spontaniczności, ale o determinację, która łączy pasję i praktyczność i wpływa na jakość naszych relacji. Nie chcemy już ślepo pędzić przed siebie, a raczej zwolnić rytm i wyciągnąć wnioski z naszych wcześniejszych doświadczeń.

Pozwoli nam to na lepsze zaplanowanie przyszłości i większe zrozumienie samych siebie i innych. Być może nawet dojdzie do zmiany wyznawanych wartości. Będziemy za wszelką cenę starali się przezwyciężyć iluzje i pozory, aby odnaleźć autentyczność. Potrzebujemy nowości, bez narażania na szwank naszych dotychczasowych zysków. W środowisku, które nadal jest dość niepewne i niestałe, będziemy przede wszystkim dążyć do stabilności.

Bezpośrednie linki według znaku na Październik 2018 r

Miesięczne horoskopy na 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko