Dzisiaj, Piątek 10 Kwiecień 2020


Archiwa: Horoskop na Czerwiec 2019

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

W czerwcu Saturn i Pluton ułożą się przeciwstawnie do Marsa, co doprowadzi do buntów i konfliktów z władzami. Ale te same planety na początku miesiąca są w dobrym aspekcie do Wenus, co zachęci nas do zaangażowania się, podjęcia się pewnych odpowiedzialności, zdecydować w kwestiach uczuć w intuicyjny, ale też konstruktywny sposób. Idealny czas na sformalizowanie relacji.Merkury w gwiazdozbiorze Raka od 3 do 26 czerwca sprawi, że wszelkie myśli skupią się wokół rodziny, domu, dzieci.

Nasza kreatywność nie zna granic, ale towarzyszą jej również wahania nastroju i skłonność do dramatyzowania sytuacji.Od 8 czerwca Wenus w gwiazdozbiorze Bliźniąt doda lekkości naszym relacjom z bliskimi, co stworzy z jednej strony dość powierzchowne, ale z drugiej ożwione wymiany zdań. Jest to dla wielu z nas idealny czas na poznanie bratniej duszy w tej dynamicznej atmosferze. Skierujemy nasze rozmowy bardziej w stronę pomysłów niż zmysłowości, zrozumienia bardziej niż seksualności. Kieruje nami głowa, a nie serce ani ciało, ku uciesze niektórych, ku zmartwieniu innych.

Bezpośrednie linki według znaku na Czerwiec 2019 r

Miesięczne horoskopy na 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko