Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Czerwiec 2019

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/05/2021

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

W czerwcu Saturn i Pluton ułożą się przeciwstawnie do Marsa, co doprowadzi do buntów i konfliktów z władzami. Ale te same planety na początku miesiąca są w dobrym aspekcie do Wenus, co zachęci nas do zaangażowania się, podjęcia się pewnych odpowiedzialności, zdecydować w kwestiach uczuć w intuicyjny, ale też konstruktywny sposób. Idealny czas na sformalizowanie relacji.Merkury w gwiazdozbiorze Raka od 3 do 26 czerwca sprawi, że wszelkie myśli skupią się wokół rodziny, domu, dzieci.

Nasza kreatywność nie zna granic, ale towarzyszą jej również wahania nastroju i skłonność do dramatyzowania sytuacji.Od 8 czerwca Wenus w gwiazdozbiorze Bliźniąt doda lekkości naszym relacjom z bliskimi, co stworzy z jednej strony dość powierzchowne, ale z drugiej ożwione wymiany zdań. Jest to dla wielu z nas idealny czas na poznanie bratniej duszy w tej dynamicznej atmosferze. Skierujemy nasze rozmowy bardziej w stronę pomysłów niż zmysłowości, zrozumienia bardziej niż seksualności. Kieruje nami głowa, a nie serce ani ciało, ku uciesze niektórych, ku zmartwieniu innych.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko