Dzisiaj, Piątek 27 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Czerwiec 2020

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Silny ładunek emocjonalny w tym miesiącu! Słońce od 21-go, Merkury, Mars i Neptun, wszystkie w znaku wody, w tym miesiącu pobudzają wrażliwość i intuicję. Od początku miesiąca, aż do 20-go, uhonorowane będą Bliźnięta i Wenus. >Miłośc unosi się w powietrzu, lekka, odświeżająca i radosna. Planety ciężkiej wagi : Jowisz, Uran i Pluton, wszystkie w znaku ziemi, będą starały się utrwalić dokonane zmiany.

Ich przesłanie nie zawsze jest łatwe, ale zawsze konstruktywne. Jeśli chodzi o Saturna we wczesnym Wodniku, planeta ta da stabilność, ale przede wszystkim odpowiedzialność za to, czego potrzebujemy w naszym życiu. Wszystko, co dotyczy ideału, zwłaszcza ogólnego, może i powinno nabrać kształtu. Saturn pozwala na silne przyjaźnie, pozbawione zaborczości. W pierwszej i ostatniej dekadzie każdego znaku pojawią się szczególnie oddziaływania.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko