Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Czerwiec 2023

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Szczęście i ewolucja są połączone z Saturnem. To zapowiada poprawę sytuacji, ale dopiero po pewnym czasie. To, co zaczęło się skromnie, musi się rozwinąć. Co więcej, ponieważ Uran jest w pobliżu, należy przewidzieć, że anielskie korzyści nadejdą w nieoczekiwanych okolicznościach. Znaki wody i ziemi będą zgodne z tym, co postanowi Jowisz.

Z drugiej strony znaki ognia i powietrza będą również silne. Opieranie się zdarzeniom lub poddawanie się nie będzie właściwym rozwiązaniem. Zamiast tego warto zainteresować się czerpaniem inspiracji z metody Byka lub Ryb. Aby odnieść sukces, niektórzy będą musieli pokonać swoje uprzedzenia, a inni będą musieli popracować nad swoją wytrwałością.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko