Dzisiaj, Piątek 25 Wrzesień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Kwiecień 2019

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/09/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Mars wejdzie do gwiazdozbioru Bliźniąt już od 1 kwietnia, co przede wszystkim polepszy komunikację i wymianę pomysłów. Trzeba zachować przepływ energii, wszystko jest w ruchu, ale ten ruch może również doprowadzić do niepokoju i nierwowości. Jowisz zaczyna swój powrót do Strzelca między 11 kwietnia a 19 sierpnia. Wartości, przekonania, zasady, moralność, prawo, ideały są na nowo przemyślane, ale tym razem wobec indywidualnego podejścia.

Każde z nas pozbędzie się tego, co nie jest w zgodzie z jego naturą, a przyswoi sobie to, co korzystne.Wenus, wciąż w ruchu, kontynuuje swój bieg w gwiazdozbiorze Ryb do 20 kwietnia, aby przejść następnie do Barana. Podczas tych pierwszych trzech tygodni, trochę słodyczy i poezji w tym okrutnym świecie pozytywnie wpłynie na większość z nas. Natomiast Wenus w Baranie zmieni tę atmosferę. Już od 20 kwietnia obdarzy ona nasze życie miłosne (i finansowe) większą chęcią działania, śmiałością i zniecierpliwieniem.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko