Dzisiaj, Piątek 25 Wrzesień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Kwiecień 2020

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/09/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Gwiazdozbiór Barana będzie tym razem w centrum uwagi, a to wszystko dzięki pomocy Słońca i Merkurego: Słońca do 19-go, a Merkurego zwlaszcza pomiędzy 12 i 27 kwietnia. Zapowiada się dynamiczny miesiąc, ukierunkowany na zmiany – to działanie Marsa w Wodniku. Ładny początek wiosny - wyjmiesz swoje projekty z szuflad, odkurzysz swoje plany!

Saturn, teraz w Wodniku, przybędzie, by wspierać Marsa, przynosząc mu bazę, wprowadzając niezbędne przerwy, aby uniknąć zawirowań i aby utrzymać ten dynamizm w konkretnych działaniach! Już od 20-go Słońce wejdzie w znak Byka i ogólna energia trochę zwolni, koncentrując się na kwestiach związanych z sercem, ciałem i istnieniem. Jowisz i Pluton, wciąż w Koziorożcu, narzucą zmiany prawne. Uran wzmocni Byka, Neptun zainspiruje Ryby, wszyscy będą zadowoleni!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko