Dzisiaj, Środa 26 Luty 2020


Archiwa: Horoskop na Czerwiec 2017

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Wpływy planet w tym miesiącu pomogą nam w tworzeniu nowych relacji lub we wzmocnieniu już istniejących. Słowo-klucz tego miesiąca to perspektywa. Przejście Wenus do swojej własnej strefy oraz Byk w sekstylu do Marsa, będącego w Raku sprzyjają sojuszom, zarówno tym dosłownym, jak i metaforycznym. Warto nie dać się zbyt długo wahaniom, które mogą się pojawić poprzez Jowisza, będącego w gwiazdozbiorze Wagi.

Osoby spod znaku Raka, Skorpiona i Ryb będą bardziej skłonne do zaborczości w miłości. Z kolei Barany, Lwy i Strzelce mogą stać się bardziej podatne na emocje. Zależnie od tego, w jaki sposób podejdą do tego zjawiska, może to sprawić, że lepiej zrozumieją ich własne wewnętrzne funkcjonowanie. W życiu miłosnym każdy z nas stanie się bardziej otwarty na kompromisy, jednocześnie stabilizując aspekty materialne bezpośrednio z tym związane.

Bezpośrednie linki według znaku na Czerwiec 2017 r

Miesięczne horoskopy na 2017

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko