Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Luty 2019

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/05/2021

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Jowisz oddala się od kwadratury Neptuna i wraz z wejściem Wenus do gwiazdozbioru Koziorożca 3 lutego, intuicje stają się poprawne, subtelna wrażliwość zastępuje wszelki nadmiar.Znak Ryb będzie bardzo zajęty, gdyż Neptun pozosta w nim jeszcze przez kilka lat, a na dodatek jest w tym miesiącu zamieszkany przez Słońce i planetę Merkury. Czeka nas w tym miesiącu dużo duchowości w relacjach z otoczeniem, będziemy bardziej w zgodzie z nadchodzącymi zmianami.

Odnajdziemy również idealną równowagę między wspólnym dobrem a osobistymi celam.Saturn wciąż w gwiazdozbiorze Koziorożca zbliża się do Plutona i przygotowuje całkowity przewrót w naszych społecznych i politycznych strukturach, aby – miejmy nadzieję – odnaleźc więcej szacunku i sprawiedliwości, wraz z potężnym i pozytywnym wpływem planety Neptun na te zmiany.Mars wejdzie do gwiazdozbioru Byka 14 lutego: planeta symbolizująca fizyczne porozumienia wejdzie w gwiazdozbiór znaku pełnego zmysłowości i eksluzywności... Jedynie Lew i Wodnik mogą odebrać to jako próbę dominacji lub braku wolności.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko