Dzisiaj, Poniedziałek 05 Czerwiec 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Luty 2020

Isabelle Fortes

Luty pujaris się jako szczególnie konstruktywny dla długoterminowych planów, miłości i odświeżenia.Globalna gromada planetarna zwiększy moc realizacji zamierzeń. Planety takie jak Saturn, Pluton i Jowisz połączą się w gwiazdozbiorze Koziorożca z tym znakiem i innymi znakami żywiołu ziemi (Byk, Panna), jak również żywiołu wody (Rak, Skorpion, Ryby), by wprowadzić kosmiczną harmonię sprzyjającą wielu osobistym planom.

Uran w Ziemi dołoży do tego siłę postępu, aby skonkretyzować dążenia do przygotowań planów lub marzeń. Będziesz chętniej zmieniał swoje pomysły, a twoje myśli będą bardziej nastawione na wspólnotę I duchowość. Piękna Wenus prawie cały miesiąc będzie aktywnie ułatwiać spotkania - nie zawsze proste, ale często intensywne. W połowie miesiąca trzeba będzie przemyśleć, co chcesz osiągnąć, a jednocześnie nadal pokazywać czasami idealistyczną, a czasami realistyczną naturę.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko