Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Luty 2021

Isabelle Fortes

Piękna siła Wodnika popycha cię ku przyszłości! Słońce panuje do 18., Merkury jest obecny przez cały miesiąc, a Wenus do 25. Pojawią się postępy w twoim życiu, wartościowe przyjaźnie, nowoczesne idee i miłośc pozbawiona zaborczości. Jowisz i Saturn również łączą się z tym tematem: ewolucja i budowa relacji w połączeniu z otwartością i sprawami bliskich!

Marzec w Byku przez cały miesiąc napędza potężną dynamikę, zdolność pokonywania dystansu, dotrzymywania obietnic, tworzenia nowych wyzwań! Uran przynosi pomocną dłoń w nagłych sprawach prowokujących skomplikowane zdarzenia. Od 19. Słońce w Rybach modyfikuje ogólne energie, atmosfera staje się spokojniejsza i łagodniejsza pod wiatrami Neptuna. Pluton kontynuuje swoje przejście przez Koziorożca, czujesz jego wezwanie do zmiany, towarzyszysz mu! Jest to również wyjątkowo zaskakujący miesiąc, pewne plany będą się realizowały!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko