Dzisiaj, Czwartek 15 Kwiecień 2021
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Marzec 2020

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/04/2021

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Wspaniałe energie ziemi w tym miesiącu, więc z optymizmem będziesz patrzeć w przyszłość! Jowisz, Saturn, Uran i Pluton, wszyscy w Ziemi, dodatkowo będą wspierani przez Marsa w Koziorożcu! Powinny pojawić się dobrze przemyślane projekty, do realizacji na spokojnie, ale konsekwentnie (zwłaszcza u Byka, Panny, Koziorożca oraz Raka, Skorpiona i Ryb).

Merkury, w tym miesiącu, spaceruje w dwóch znakach: Rybach i Wodniku i zmusza cię do zastanowienia. Kontakty mogą być utrudnione, będziesz się bardziej skupiał na introspekcji. Aż do 5-go, Wenus będzie buntownicza, przebywając w Baranie, a następnie przejdzie do Byka, by zapewnić przez pozostałą część miesiąca stabilność i zaangażowanie emocjonalne. 23-go Saturn zmieni znak! Przybędzie do Wodnika: pomysły już powstały, bez fanatyzmu, z cierpliwością i z powszechnym szacunkiem.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko