Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Marzec 2021

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Do 20 to miesiąc Ryb: energie są intensywne i połączone ze wszechświatem! Neptun czuwa przez cały miesiąc wraz z Wenus do 21 dnia, towarzyszą Słońcu, nastrój jest szczególnie romantyczny, a klimat pogodny. Komunikacja jest bogata, Merkury w Wodniku aż do 15 dnia, zapowiada wymianę motywowaną pragnieniem pójścia naprzód! Merkury w Rybach od 16 dnia, podkreśla intuicję.

Jowisz i Saturn w Wodniku, wprowadzają realistyczne i osiągalne możliwości rozwoju znaków powietrza i ognia. Dzieci zodiaku, chronione przez Marsa w Byku, aż do czwartego dnia i Urana przez cały miesiąc, koncentrują swoje energie, począwszy od piątego dnia, na wdrażaniu ich w prawdziwym życiu. Dzięki energiom pochodzącym z Bliźniąt trwają gorące dyskusje i tworzy się wiele projektów! Od 21 do 31, Słońce wraca do Barana, jak również do Wenus, aby napełnić dusze potężnymi, twórczymi i sentymentalnymi pragnieniami. Gotowy do wyjścia?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko