Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Marzec 2021

Isabelle Fortes

Do 20 to miesiąc Ryb: energie są intensywne i połączone ze wszechświatem! Neptun czuwa przez cały miesiąc wraz z Wenus do 21 dnia, towarzyszą Słońcu, nastrój jest szczególnie romantyczny, a klimat pogodny. Komunikacja jest bogata, Merkury w Wodniku aż do 15 dnia, zapowiada wymianę motywowaną pragnieniem pójścia naprzód! Merkury w Rybach od 16 dnia, podkreśla intuicję.

Jowisz i Saturn w Wodniku, wprowadzają realistyczne i osiągalne możliwości rozwoju znaków powietrza i ognia. Dzieci zodiaku, chronione przez Marsa w Byku, aż do czwartego dnia i Urana przez cały miesiąc, koncentrują swoje energie, począwszy od piątego dnia, na wdrażaniu ich w prawdziwym życiu. Dzięki energiom pochodzącym z Bliźniąt trwają gorące dyskusje i tworzy się wiele projektów! Od 21 do 31, Słońce wraca do Barana, jak również do Wenus, aby napełnić dusze potężnymi, twórczymi i sentymentalnymi pragnieniami. Gotowy do wyjścia?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko