Dzisiaj, Poniedziałek 13 Lipiec 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Lipiec 2017

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/07/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Lipiec tego roku przyniesie nam atmosferę sprzyjającą powrotom wewnątrz siebie. Zbliżymy się do osób, które wyznają te same wartości, co my. Przejście Słońca do gwiazdozbioru Raka stworzy w nas potrzebę solidarnościi i łączenia się z ludźmi, dzięki którym powrócimy do korzeni, do źródła samych siebie, a nawet do przeszłości.

Tranzyt Słońca stworzy kwadraturę do Uranu i Jowisza, co pokaże nam różnicę między tym, co jest, a tym, co powinno być ; między planami na przyszłość a ich środkiem realizacji. Kreatywność będzie naszym sojusznikiem w drodze naprzód. Mars w spadku wobec gwiazdozbioru Raka nie pozwoli na szybkie działanie, ale pokaże wiele rozwiązań, aby móc w pełni wykorzystać pozytywny wpływ gwiazd w tym miesiącu.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko