Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Lipiec 2019

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/05/2021

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Słodki, wakacyjny czas wprowadza nas wszystkich w pozytywny nastrój. To czas, podczas którego zwolnimy tempa, ciesząc się tym, co dla nas najbardziej cenne. Hobby, rodzina, przyjaciele, relaks... Czekają nas piękne dni pełne uroku, któremu nie możemy się oprzeć. Obecność Jowisza w Strzelcu obdarzy nas wszystkich szczęściem i powodzeniem. Będziemy mogli cieszyć się wszelkimi elementami naszego życia. Dotyczy to w szczególności znaków spod żywiołu Ognia: szczęście będzie towarzyszyć przede wszystkim Baranom, Lwom i Strzelcom przez kilka najbliższych miesięcy.

Warto w tym czasie przedsięwziąć nowe plany, rozpocząć nową drogę w życiu... Czas, aby uwierzyć w swoją szczęśliwą gwiazdę! Jowisz w gwiazdozbiorze Strzelca wraz z Marsem w tranzycie w Lwie tworzą dograny duet. Lato będzie więc pełne małych i dużych przygód, nowych spotkań i odkryć. Czeka nas wiele pozytywnych sytuacji, zwłaszcza w relacjach, w życiu towarzyskim. W życiu prywatnym czekają nas w najgorszym razie ciche momenty, a w najlepszym – szczęście i sukces. Wykorzystajmy więc ze spokojnym sumieniem ten piękny czas, zwłaszcza, że trygon Marsa i Jowisza (szczęście, bogactwo) zostanie wsparty przez mądrość Saturna w Koziorożcu. Co za wspaniałe lato!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko