Dzisiaj, Niedziela 19 Styczeń 2020


Archiwa: Horoskop na Lipiec 2021

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

W tym miesiącu energie planetarne są zrównoważone, wszystkie znaki są rozpieszczane! Aż do 22. Słońce w Raku wywołuje spokojną atmosferę i wspiera prawdziwą miłośc oraz czułość w związkach. Wenus w Lwie, aż do 22 podkreśla ideę wierności i zaangażowania, podczas gdy Mars, także w Lwie, aż do 29., wzmacnia bardzo romantyczne i niezwykle twórcze emocje.

Merkury przechodzi w trzech znakach, Bliźniąt, Raka i Lwa, wymaga od dzieci zodiaku pełnej komunikacji, a następnie emocjonalnego poszukiwania i zmian, aby dotrzeć do punktu kulminacyjnego. Do 28. Jupiter oddycha swoją silną energią w znakach wodnych i czuwa nad siłą znaków powietrza. Saturn pokazuje w Wodniku swoją dobroczynną naturę. Od 23 Słońce w Lwie, nadzorowane przez Wenus w Pannie, tworzy sprzeczny niebiański klimat: charyzmę i pasję, ale także wywołuje skromne i nieśmiałe uczucia. Słuchaj swojego serca, tylko ono zna odpowiedź!

Bezpośrednie linki według znaku na Lipiec 2021 r

Miesięczne horoskopy na 2021

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko