Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Lipiec 2021

Isabelle Fortes

W tym miesiącu energie planetarne są zrównoważone, wszystkie znaki są rozpieszczane! Aż do 22. Słońce w Raku wywołuje spokojną atmosferę i wspiera prawdziwą miłośc oraz czułość w związkach. Wenus w Lwie, aż do 22 podkreśla ideę wierności i zaangażowania, podczas gdy Mars, także w Lwie, aż do 29., wzmacnia bardzo romantyczne i niezwykle twórcze emocje.

Merkury przechodzi w trzech znakach, Bliźniąt, Raka i Lwa, wymaga od dzieci zodiaku pełnej komunikacji, a następnie emocjonalnego poszukiwania i zmian, aby dotrzeć do punktu kulminacyjnego. Do 28. Jupiter oddycha swoją silną energią w znakach wodnych i czuwa nad siłą znaków powietrza. Saturn pokazuje w Wodniku swoją dobroczynną naturę. Od 23 Słońce w Lwie, nadzorowane przez Wenus w Pannie, tworzy sprzeczny niebiański klimat: charyzmę i pasję, ale także wywołuje skromne i nieśmiałe uczucia. Słuchaj swojego serca, tylko ono zna odpowiedź!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko