Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Lipiec 2021

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

W tym miesiącu energie planetarne są zrównoważone, wszystkie znaki są rozpieszczane! Aż do 22. Słońce w Raku wywołuje spokojną atmosferę i wspiera prawdziwą miłośc oraz czułość w związkach. Wenus w Lwie, aż do 22 podkreśla ideę wierności i zaangażowania, podczas gdy Mars, także w Lwie, aż do 29., wzmacnia bardzo romantyczne i niezwykle twórcze emocje.

Merkury przechodzi w trzech znakach, Bliźniąt, Raka i Lwa, wymaga od dzieci zodiaku pełnej komunikacji, a następnie emocjonalnego poszukiwania i zmian, aby dotrzeć do punktu kulminacyjnego. Do 28. Jupiter oddycha swoją silną energią w znakach wodnych i czuwa nad siłą znaków powietrza. Saturn pokazuje w Wodniku swoją dobroczynną naturę. Od 23 Słońce w Lwie, nadzorowane przez Wenus w Pannie, tworzy sprzeczny niebiański klimat: charyzmę i pasję, ale także wywołuje skromne i nieśmiałe uczucia. Słuchaj swojego serca, tylko ono zna odpowiedź!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko