Dzisiaj, Piątek 16 Kwiecień 2021
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Lipiec 2023

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/04/2021

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Znaki wody i Ziemi są wspierane przez energie Jowisza w Byku. Realizacja ich ambicji jest na dobrej drodze. Przeniesienie Marsa do Panny daje im możliwość wykorzystania pojawiających się okazji. Pomaga im podejmować ryzyko dzięki dobrej strategii. Uran pobudza tworzenie projektów, które starają się wystartować.

Jeśli chodzi o znaki ognia i powietrza, czerpią korzyści z przedsiębiorczej i ambitnej energii Lwa. Są zachęcane do inwestowania w swoje działania. Dają autorytet, który pomaga przełamać bariery. Jednak, aby wykorzystać szanse, które pojawiają się w ich zasięgu, niektórzy będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Inni będą musieli rozważyć pomysły swoich rozmówców, zamiast od razu je kwestionować.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko