Dzisiaj, Środa 05 Sierpień 2020
Horoskop

Archiwa: Horoskop na Grudzień 2020

Isabelle Fortes | 01/06/2014 - zmodyfikowano 01/08/2020

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Nastąpi przeobrażenie kosmicznego klimatu! Energia Strzelca i Słońca do 21-go, Merkurego od 2-go do 20-go i Wenus od 16-go do 31-go, zakończy ten rok z rozmachem i entuzjazmem tworząc szczęśliwy, emocjonalny klimat! Jakie plany pochłoną cię w najbliższych miesiącach? Zwłaszcza, że Mars w Baranie tworzy fantastyczną i potężną energię, jest mistrzem obiecujących początków! Jowisz usadowi się w Wodniku od 20-go, a Saturn od 19-go, co da początek czegoś nowego!

W pierwszej dekadzie Wodnik, Lew, Byk i Skorpion, powinni odczuć tę zmianę silniej. Uran i Pluton, zawsze w żywiole ziemi, aktywują korzystną odbudowę, która powinna towarzyszyć w pierwszej dekadzie Bykowi, a w ostatniej - Koziorożcowi. Aż do 15-go, Wenus w Skorpionie roztacza woń perfum nad twoją miłością. Od 22-go Słońce i Merkury oświetlają konstelację Koziorożca, zbliża się koniec starego roku. Neptun kontynuuje swoje duchowe przebudzenie dla Ryb z drugiej dekady. Wspaniałych świąt!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko