Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Grudzień 2020

Isabelle Fortes

Nastąpi przeobrażenie kosmicznego klimatu! Energia Strzelca i Słońca do 21-go, Merkurego od 2-go do 20-go i Wenus od 16-go do 31-go, zakończy ten rok z rozmachem i entuzjazmem tworząc szczęśliwy, emocjonalny klimat! Jakie plany pochłoną cię w najbliższych miesiącach? Zwłaszcza, że Mars w Baranie tworzy fantastyczną i potężną energię, jest mistrzem obiecujących początków! Jowisz usadowi się w Wodniku od 20-go, a Saturn od 19-go, co da początek czegoś nowego!

W pierwszej dekadzie Wodnik, Lew, Byk i Skorpion, powinni odczuć tę zmianę silniej. Uran i Pluton, zawsze w żywiole ziemi, aktywują korzystną odbudowę, która powinna towarzyszyć w pierwszej dekadzie Bykowi, a w ostatniej - Koziorożcowi. Aż do 15-go, Wenus w Skorpionie roztacza woń perfum nad twoją miłością. Od 22-go Słońce i Merkury oświetlają konstelację Koziorożca, zbliża się koniec starego roku. Neptun kontynuuje swoje duchowe przebudzenie dla Ryb z drugiej dekady. Wspaniałych świąt!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko