Dzisiaj, Wtorek 07 Luty 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Grudzień 2021

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Grudzień zaczyna się powoli, ale pewnie. Ruchy planet są bardzo korzystne dla niektórych znaków zodiaku. W tym miesiącu możliwe będą zmiany, przeglądamy nasze cele i myślimy o nowych rozwiązaniach na nadchodzący rok. To czas pełen nadziei i oczekiwania. Rok się kończy, zaczyna się kolejny, każdy chce przeżyć coś niesamowitego.

Jowisz wspiera projekty, Merkury pobudza do nowych pomysłów, w powietrzu następują zmiany. Jeśli planujesz się przenieść, zmienić lokalizacje, rozważ wady i zalety. Pamiętaj o tym, że zmiany będą miały nieodwracalne skutki. W sferze zawodowej obecne jest szczęście. Niektórzy będą musieli stawić czoła wyzwaniom, aby odnieść sukces, inni będą musieli się zmienić. Jeśli chodzi o uczucia, to ten okres jest słodki, pełny miłych chwil z rodziną lub przyjaciółmi.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko