Dzisiaj, Środa 08 Kwiecień 2020


Archiwa: Horoskop na Grudzień 2021

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Grudzień zaczyna się powoli, ale pewnie. Ruchy planet są bardzo korzystne dla niektórych znaków zodiaku. W tym miesiącu możliwe będą zmiany, przeglądamy nasze cele i myślimy o nowych rozwiązaniach na nadchodzący rok. To czas pełen nadziei i oczekiwania. Rok się kończy, zaczyna się kolejny, każdy chce przeżyć coś niesamowitego.

Jowisz wspiera projekty, Merkury pobudza do nowych pomysłów, w powietrzu następują zmiany. Jeśli planujesz się przenieść, zmienić lokalizacje, rozważ wady i zalety. Pamiętaj o tym, że zmiany będą miały nieodwracalne skutki. W sferze zawodowej obecne jest szczęście. Niektórzy będą musieli stawić czoła wyzwaniom, aby odnieść sukces, inni będą musieli się zmienić. Jeśli chodzi o uczucia, to ten okres jest słodki, pełny miłych chwil z rodziną lub przyjaciółmi.

Bezpośrednie linki według znaku na Grudzień 2021 r

Miesięczne horoskopy na 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko